Sponsorlu Bağlantılar

Ayakkabı Stilinizle Büyüleyin!

12 Kasım 2014
Ayakkabı Stilinizle Büyüleyin! için yorumlar kapalı
3.244 kez görüntülendi

Stil sahibi olmak elbette ki bir bütündür. Kıyafet seçimlerinizden tutun makyajınıza, aksesuar seçimlerinize hatta hatta kişisel bakımınıza kadar tüm özellikleriniz sitilinizi yansıtır. Dış görünümün insanlar üzerinde olumlu bir etki yaratığı yadsınamaz bir gerçek olmakla birlikte kıyafet seçimleriniz bile kişiliğinizi çoğu zaman ele veriyor. Kimi zaman feminen bir tarza mı yoksa maskülen bir tarza mı sahip olduğunuz seçmiş olduğunuz kıyafet ve ayakkabılardan bile tahmine edilebiliyor. Her ne kadar maskülen tarz giyime sahip bir bayan bile ayakkabı seçiminde bu etkiyi yeterince yakalamıyor diye düşünüyorum. Evet bayanlar sözü uzatmadan bugün siziler için seçtiğim (Ayakkabı Stilinizle Büyüleyin!) konu başlığıma gelmek istiyorum. Seçmiş olduğunuz ayakkabı stilleri yanı tarzlarının neyi yansıttığı hakkında bilginiz var mı? Ya da en beğendiğiniz ayakkabı modellini neden diğer ayakkabı modellerine göre daha çok tercih ettiğiniz sorusuna cevabınız. Bu sorulara verecek cevabınız yoksa sizler için hazırladığım yazımı mutlaka dikkatlice incelemenizi öneririm bayanlar…

Platform topuklu ayakkabı seçimi:
Renkli bir kişiliğe sahip bayanların tercihi olan platform topuklu ayakkabı modelleri aynı zamanda ilgi çekmekten hoşlanan bayanların ilk tercihidir ve genellikle genç neslin seçimidir.

Alçak ( az) topuklu ayakkabı modelleri seçimi:
Rahatına düşkün ve düzenli bir hayatı olan bayanların tercihi olup genellikle ofis de çalışan bayanların tercihleri arasında gelen bir ayakkabı modelidir.

Spor ayakkabı seçimleri:
Sürekli yuğun bir tempoda olan ve yardıma eğilimli kişiliğe sahip bayanların tercihi olan spor ayakkabılar, sürekli bir koşuşturma içindelerdir.

Yüksek ince topuklu ayakkabı seçimleri:
Kendinden emin ve oldukça çekici bir kişiliğe sahip olan bayanların seçimi olup, maliyet kaygısı olmayan bayanların stilidir.

Resimleri Tam Boy Görmek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayın.

Evet, bayanlar uzmanlar sizler için ayakkabı seçimlerinin bayanların kişilikleri arasında ki bağlantıyı yorumlamış bende sizlerle paylaştım. Bazı noktalarda bu araştırma katılmamak elde değil doğrusu. Örneğin rahatına düşkün bir bayanı 20 cm bir topuklu ayakkabı üzerinde düşünemiyorum ya siz?Son olarak benim düşüncem stil sahibi bir bayan her ortama uygun bir seçim yaparak bu ayakkabı modellerinin hepsini birden farklı mekanlarda kullanır diyerek sizi galerimiz ile baş başa bırakıyorum.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık