Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Ayakkabı Ve Çizme Tasarımları

9 Ocak 2015
Çılgın Ayakkabı Ve Çizme Tasarımları için yorumlar kapalı
3.940 kez görüntülendi

Ünlü ayakkabı ve çanta markları bu sezon sıradan ve alışılagelmiş ayakkabı ve çizme modelleri yerine sıra dışı zaman zaman çılgın tasarımlara da yer vermiş. Özellikle defilelerde öne çarpan ayakkabı modellerinden sıyrılan uzun sıra dışı görünümlü çizmeler oldukça çılgın. Biz bayanların soğuktan korunmak için kullandığımız çizmeler adeta ayaklarda şov etkisi yaratıyor. Gerçi son zamanlarda ayakkabı ve çizme modelleri bir gereksinim olmaktan çıkıp bir aksesuar modeline dönüşmüştür. Platform topuklu yüksek ayakkabılar ve üzerinde yürümenin oldukça zor olduğu devasa ayakkabı topukları. Yüksek topuklu ayakkabıların biz bayanların yürümesini zorlaştırdığı bir gerçek, yüksek topuklu ayakkabılara nazaran platform topuklarda alt taban sayesinde yürümek çok daha kolay oluyor diye düşünüyorum. Evet bayanlar her iki modelde de yürümek bir meziyet olsa da biz bayanlar asla bu tutkumuzdan vazgeçemiyoruz. Kimi zaman devasa topuklarda yamuk yumuk yürümemiz kimi zaman topukların kırılması hiçbir zor şartlar bu tasarımları giymemize engel değil ne derisiniz?Galerimiz de günlük hayatta giymek neredeyse imkansız olan tasarımlara yer verdiysem de kimi zaman sıra dışı etkiye sahip tasarımları taşımaktan zevk alan cesaretli bayanlar için birkaç model yer almakta.Özellikle bantlı uzun çizme modeli şık deri mini etek modeli ile oldukça iddialı bir görünüm isteyen bayanlara önerilebilir seçim sizin.
Resimleri Tam Boy Görmek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayın…

Dilerseniz muhteşem sıra dışı ayakkabı ve çizme tasarımlarından oluşan galerimizi birlikte inceleyelim. İlk çizme modeli benim favori çizme tasarımlarım arasında yer alıyor. Lazer kesimli çizme modeli tasarım olarak o kadar farklı ve şık ki abiye br elbise modeli altında bile harika durabilir diye düşünüyorum.Çılgın bir tasarım harikası olan beyaz topuğu çikolata sosu görümlü ayakkabı modeli sıra dışı olmaktan çok çılgın bir tasarım diye düşünüyorum.
Çılgın tasarımlar derken kaydırak merdiven topuklu ayakkabı modelini sizlere hatırlatmadan geçemeyeceğim. Bir tasarımcı olarak bu ayakkabım modelini tasarlayan tasarımcının hayal gücüne hayranım doğrusu. Evet sevğili moda esintisi takipçileri en son trendlerin ve sıra dışı tasarımların adresi olan sayfamızı takip etmeye devam diyerek sizi galerimiz ile baş başa bırakıyorum.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık