Sponsorlu Bağlantılar

Evlerde Yeni Trend Kıyafet Odaları!

26 Aralık 2014
Evlerde Yeni Trend Kıyafet Odaları! için yorumlar kapalı
2.732 kez görüntülendi

Son yıllarda tasarlanan lüks evlerin tek bir ortak noktası var o da şık ve dekoratif kıyafet odaları. Özellikle ünlülerin evinde görmeye alışık olduğumuz özel kıyafet odaları ve bölümleri son yıllarda iç mimaride oldukça popüler. Üstelik giyim odaları için villa ve süper lüks bir ev seçimine de gerek yok son yıllarda yapılan yapılarda üç odalı mekanlarda bile giyim odaları bulunmakta. Aslına bakaranız arz ve talep meselesi diyerek bu tarz odaların evin kalitesini yükselttiğini bile düşününler var. Eskinin ardiyesi şimdinin giyim odası yemekten daha çok giyinmeyi düşünen tüketim toplumunun bir getirisi mi , yoksa bitmek bilmeyen alışveriş tutkusunun bir sonucumu,  yoksa olması gereken bir ihtiyaç mı?
Resimleri Tam Boy Görmek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayın…


Evet sevgili baylar biz genel sorulardan sıyrılıp bugün sizler için hazırladığım galerimizin konusuna gelelim. Öncelikle bayanların iç mekanda şık ve dekoratif bir giyim odası isteği gayet normal olarak nitelendirebilir. Kıyafetlerin, çantaların, ayakkabıların belirli dolaplar ile birbirinden ayrılması ve özel alanlar ile depolanması hem düzen hem de şık bir görünü için iç mekanda çok doğru bir dekorasyon tercihi olabilir. Eğer evinizde ayrı bir boş oda var ise odanızı galerimiz de ki görselleri örnek alarak şık bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Eğer iç mekanda boş bir alanınız yok ise evinizin içinde bulunan nişleri dolap şeklinde dekore edebilir veya yatak odanızın bir bölümünü özel depolama alanı olarak dizayn edebilirsiniz diye düşünüyorum. Yatak odaları için özel depolama alanlarınızda galerimizde bulmanız mümkün. Bir çok yapı alışveriş mekanlarında rahatça bulabileceğiniz depolama eşyalarını uygun fiyatlara da bulabilirsiniz.
Galerimiz de sizler için seçmiş olduğu kıyafet odaları ve depolama alanları arasında ki favori seçimlerimin ortak noktası lüks ve büyük mekanlardan çok küçük ama doğru şekilde dekore edilmiş mekanlardır. Özellikle cam raflar ile diayn edilmiş pembe duvar kağıdı ile iç mekana hareket katılmış görsellimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. Son olarak rahat ve dekoratif iç mekanlarında farklı fikirlerde buluşmak üzere hoşçakalın sevgili takipçilerimiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık