Sponsorlu Bağlantılar

Harika Göz Makyajları

4 Mart 2015
Harika Göz Makyajları için yorumlar kapalı
7.444 kez görüntülendi

Harika Göz Makyajları

Güzelliğimizi pekiştirmek için makyaj yaparız ve çeşitli şekillerde makyaj ürünleri ve sitlleri bize yol gösterir, bende siz şimdi rengarenk renklerle yapılmış bir kaç makyaj çeşidine yer vermek istedim…

Makyaj yaparken rüküş olmak istemiyorsanız ve gündüz kullanacağınız bir makyaj yapacaksanız ya gözlernizi patlatacaksınız ya da dudaklarınızı.. derken gözleriniz ön planda olsun istiyrsanız gözlerinizi patladın ya da koyu bir rujla dudaklarınızı..

Açık renkli bir farla siyah kalem uygulaması yaparak kırmızı bir rujla dudaklarınızı patlatabilirsiniz, galerimizde bu tür makyaj örneği göreceksiniz..

Altın sarısı simli far uygulamalı makyaj ağır bir makyaj olmuş gece makyajı olaak kullanılabilir…

Yine göslerin sade bir makyajla renklendirildiği dudaklarınsa kıpkırmızı rujlarla patlatıldığı başka bir makyaj örneği göreceksiniz.. Yeni trend moda koyu renkli rujlar morlar, mürdümler, kırmızılar çok moda.. Chanel bahar kolleksiyonunda da görebileceğiniz gibi rujlar kırmızı göz makyajı daha az yapılmış..

Kıyafetinize göre değerlendirebileceğiniz makyaj örneklerinden birbirinden renkli olanları görerek de fikir edinebilirsiniz..  Yeşiller pembeler siyahlar morlar  saks mavileri bir arada kullanılmış örnekleri görebilirsiniz.. Kirpiklre uygulanan siyah mavi rimel beyaz parlak farın kullanıldığı makyaj örneğinde de sadee pembe bir ruj kullanılmış, gözler patlamış dudaklar sade.. Daha fazla örneği görmek için galerimizdeki modellere göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık