Sponsorlu Bağlantılar

Muhteşem Düğün Masası Tasarımları

16 Kasım 2014
Muhteşem Düğün Masası Tasarımları için yorumlar kapalı
3.483 kez görüntülendi

Her genç kızın rüyası o büyülü gecede masalsı bir gün geçirmek olmalı. Düğününüzün ilk dakikasından son anına kadar her ayrıntının dört dörtlük olmasını istemek tabi ki yeterli değil. Tabi ki her güzel şeyin bir bedeli var. Güzel bir düğün için uzun bir hazırlanma süresi ve yoğun bir koşuşturma şart bayanlar. İşte güzel bir düğün için önemli bir ayrıntıda muhteşem düğünün en öneli parçası düğün ve nikah masası ı dizaynı. Bugün sizlere beklide en son zamana sıkıştırılıp beklide önceden araştırma yapılmadan düğün yapılan mekanın sizler için sunduğu birkaç alternatiften birini seçmek zorunda kalacağınız düğün masalarından bir çok örnek sunacağız. Tabi ki düğün masası seçiminde önemli olan düğün mekanının nereden seçilmesi gerektiğidir. Örneğin bir kır düğünü için kullanılan konsept ile bir kapalı mekan düğün salonu için seçilebilecek konsept arasında dağlar kadar fark olmalı. İşte bu yüzden hangi mekanda düğün yapacağınız fikrini önceden belirlemeniz size bolca vakit kazandıracaktır. Evet sözü uzatmadan gelelim sizler için hazırladığım düğün masası tasarımlarına, benim tercihim kır düğünü olduğu için bol çiçekli ve sade bir konsept her zaman favorim. Fakat siz daha ağır ve gösterişli bir düğün hayal ettiyseniz swarovski taşlar ile süslenmiş ve kontrast renklerde çiçek ve aksesuarlar seçmelisiniz.

Resimleri Tam Boy Görmek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayın.


Eğer romantik bir yapınız varsa kesinlikle masasınız da olması gereken en önemli aksesuar kesinlikle mumlardır. Renkli mumlar ile bezenmiş ve çiçekler ile hareket katılmış bir düğün masası konseptine kim hayır diyebilir ki. Sadece mumlar değil romantik bir düğün masası için kurumuş gül yapraklarını da kullanabilirsiniz. Gerek gelinlik modelinde gerekse düğün genelinde sadelikten hoşlanan gelin adayları için ise görsellerimizde yer alan beyaz masa ve sandalye kaplamalı düğün masalarını incelemelerini öneririm.
Özellikle Melek biblo süslemeli masa tasarımı incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. Sadece masa konsepti değil sandalye de ki kumaş kaplama rengi de masa ile uyumlu olmalıdır. Evet gelin adayları sizler için özel düğün konseptlerinden bir araya topladığım düğün masası modellerini inceleyerek o muhteşem günde her şey gönlünüzce olsun.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık