Sponsorlu Bağlantılar

Swarovski Taşlı Takılar

17 Aralık 2014
Swarovski Taşlı Takılar için yorumlar kapalı
3.093 kez görüntülendi

Bayanların ayakkabı tutkusundan bahsettiğimiz yazımızdan sonra bir diğer tutkusu swarovski taşlı takı tutkusuna değinmeden geçemeyeceğim. Öncelikle elbiseleri tamamlayan ve bir kadını özel ve güzel gösteren en büyük detay olarak nitelendiğim takılara en çok yakışan maliyeti değerli taşlara göre çok daha ucuz olan swarovski taşların takı ve mücevherler üstünde ki o muhteşem duruşundan bahsedelim. Gerek maliyet olarak düşük olması gerekse imitasyon takıları gerçek takılardan ayırt edemeyecek kadar parlak ve şık olmasından dolayı hem tüketicilerin hem de üreticilerin bir numaralı tercihi olmaktadır. Özellikle yüzük ve kolye uçlarında oldukça fazla tercih edilen swarovski taşlar son zamanlarda toka modellerinde bile görülmektedir. Sadece takılar ve tokalar da değil kıyafetlerimizden abiye elbiselerde de tercih edilen swarovski taşlar kullanıldığı her objeyi her aksesuarı olduğundan çok daha farklı ve şık gösterdiği yadsınamaz bir gerçek ne dersiniz bayanlar?

Resimleri Tam Boy Görmek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayın…

 

Elbise ve kıyafetleriniz de takı seçinin öneminden bahsetmiştim, özellikle doğru seçilen bir takı şık bir kombin seçiminin olmazsa olmazlarındandır. İşte bu yüzden dilerseniz takı seçimlerinizin nasıl olması gerektiği konusuna az da olsa değinelim. Mesela çok şık ve payetli ve taş işlemeli bir abiye elbise için çok daha sade ve zarif bir takı seçmeliyiz. Gösterişli bir kıyafete gösterişli ve taşlı bir takı seçtiğiniz zaman rüküş bir görünüme neden olabilirsiniz. Düz sade bir kıyafete ile nasıl bir kombin yapabileceğiniz konusuna gelecek olursak kıyafetiniz sade olduğu için ilgiyi takılarınıza yoğunlaştırmalı ve çok daha gösterişli ve taşlı takı modelleri seçmelisiniz. Örneğin siyah düz bir elbiseyi iri bir kolye ve taşlı küpelerle kombin ederseniz hem modern hem de stil sahibi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dilerseniz trend bir görüm yakalamak için elbise yani kıyafet renginiz ile kontrast ( zıt) renk takılara yönelebilirsiniz.
Bugün sizler için oluşturduğum ve özenler seçtiğim swarovski taşlı görseller arasında küpe modellerinden tutunda kolye, bilezik ve takı setlerine kadar bir çok takı modelini bir araya getirdim.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık